Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ptaszków

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 187,86m , powierzchni użytkowej wynosi 126,15m .Budynek z 2018r został posadowiony w Ptaszkowie, na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

220 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi i działką. Nieruchomość o powierzchni 120m2 składa się z: -5 pokoi -dużej kuchni z oknem -dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

363 000 zł177 m² 2 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 177m 2 na działce 1350m 2 w Ptaszkowie (powiat kamiennogórski) 5 pokoi zadaszony (dachówka ceramiczna glazurowana) kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

430 000 zł242 m² 1 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 154 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż stylowy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 192m2 przed Kamienna Górą. Na parter domu składa się piękny salon z miejscem na kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ptaszków

Ptaszków,dolnośląskie

235 000 zł186 m² 1 263,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej 126m2 w Ptaszkowie. Na nieruchomość składają się - parter a tam salon wraz a aneksem kuchennym, wc ,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych(Ptaszków + 17 km)

31,03 zł/m²29 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynaję lokal użytkowy usytuowany w ciągu pieszym w Rynku. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy z osobnym wejściem oraz dużą witryną sprzedażową. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych(Ptaszków + 17 km)

255 000 zł180 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta sprzedaży domu do własnej aranżacji/remontu (okna drewniane nowego typu, podłogi drewniane z modrzewia na piętrze). Budynek konstrukcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podgórki

Podgórki(Ptaszków + 23 km)

259 000 zł134 m² 1 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom w górach 134m2- działka 4500m2- podgórki Do sprzedania lub zamiany na mieszkanie w bloku, dom jednorodzinny powierzchnia użytkowa 93,37m2, o pow. działek budowlana 282/1 0,1500ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych(Ptaszków + 17 km)

20,83 zł/m²48 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuje lokal użytkowy położony w okolicy markety Biedronka. Lokal w dobrym stanie technicznym. Zapraszam na prezentacje! :link do strony :kontakt do agenta Popławska- zdanowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych(Ptaszków + 17 km)

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy jednej z dojazdowych ulic Piaskowej Góry o dużym natężeniu ruchu. Lokal posiada duże witryny, wygodny dojazd i parking, wejście od strony ulicy i od tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sędzisław

Sędzisław(Ptaszków + 3 km)

149 990 zł47 m² 3 191,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 w Sędzisławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 1 piętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależą: 3 komórki,.